Kolorowa sesja brzuszkowa w studiu

Ustaliłyśmy z Joanną, że zanim podzielimy się efektami sesji brzuszkowej, wpierw zaczekamy na szczęśliwe rozwiązanie. Jak postanowiłyśmy, tak się też stało. Internet zobaczył te zdjęcia dopiero teraz, gdy dziecko skończyło już kilka tygodni.

Dobór kolorów na sesji ciążowej

Tym razem przyszła mama zdecydowała się na to, by oddać się całkowicie w ręce mojej kreatywności. Tymczasem, mi już od dawna chodziły po głowie zdjęcia w casualowym stylu, z wykorzystaniem palety barw dopełniających. Zaczęłyśmy od zdjęć z pieskiem, który jest niewątpliwie ważnym członkiem rodziny. Skorzystałyśmy z beżowego tła i basicowej sukienki, jaka znajduje się na wyposażeniu studia, w podobnym do tła odcieniu. Druga seria zdjęć była przygotowana już bez pieska, za to również z wykorzystaniem bordowej sukienki dostępnej w mojej studyjnej garderobie.

Moc detali i podstawy łączenia kolorów

Rozumiem to, że Panie, na ten dość krótki czas oczekiwania na dziecko, nie zawsze uzupełniają swoją szafę w ubrania ciążowe. Z tego właśnie powodu postanowiłam regularnie poszerzać garderobę studia. Kolorowa sesja ciążowa to piękna pamiątka na lata, dlatego zadbamy wspólnie o każdy szczegół zdjęcia: pozę, barwę tła, styl ubrania, fryzurę i makijaż, a także o dobry nastrój przyszłej mamy.

zdjęcie kobiety w zaawansowanej ciąży z psem  sesja ciążowa z pieskiem w studiu fotograficznym