Sesja wizerunkowa w Krakowie

zdjęcie mężczyzny w garniturze na białym tle z sesji wizerunkowej

Promujesz swój biznes w Internecie? Wchodzisz w interakcje ze swoimi klientami w social mediach? A może po prostu chciałbyś opowiedzieć coś o sobie na stronie internetowej? Nie możesz zapomnieć o zdjęciach, które będą Cię reprezentowały! Pamiętaj, że jak Cię widzą – tak Cię piszą. Zapraszam do siebie na sesję wizerunkową! Zdjęcia, które powstaną w jej trakcie pomogą Ci w funkcjonowaniu w Internecie. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z sesji wizerunkowej, jaką wykonałam dla Pana  działającego w branży prawnej. Jeżeli macie jakieś pytania czy wątpliwości związane z przebiegiem sesji wizerunkowej – chętnie na nie odpowiem i pomogę się przygotować do takiej sesji.

Poniżej przykładowe zdjęcia z sesji wizerunkowej przeprowadzonej w marcu 2021 roku. Jej efekty można zobaczyć również na stronie internetowej klienta. Jesteś zainteresowany fotografiami, które będą reprezentowały Twoją osobę w social mediach? Jeśli jesteś zainteresowny cennikiem, sprawdź naszą ofertę, kliknij tutaj.

zdjęcie mężczyzny w garniturze na białym tle z sesji wizerunkowej zdjęcie mężczyzny w garniturze na białym tle z sesji biznesowej zdjęcie mężczyzny prawnika w garniturze na białym tle z sesji biznesowej fotografia prawnika w garniturze na białym tle z sesji biznesowej fotografia prawnika w garniturze na czarnym tle ze studyjnej sesji biznesowej