fbpx

Sesje Ciążowe

Sesje brzuszkowe | Fotografia ciążowa Kraków

Jak wygląda sesja ciążowa?

Doświadczenie zdobyte przy przeprowadzeniu setek takich sesji zdjęciowych pozwala nam sprawnie i w przyjemnej atmosferze wykonać Twoje fotografie. Jeśli nie chcesz, nie musisz niemal w ogóle się przygotowywać, w studiu będzie na Ciebie czekać: makijażystka, fryzjerka, suknie gotowe do sesji, scenki jakie widzisz na zdjęciach w galerii poniżej i oczywiście fotograf z doświadczeniem oraz głową pełną pomysłów.

Możemy również umówić się na sesję w Twoim domu – lifestylową, w której uchwycę Was w ciągu codziennych czynności lub w plenerze na tle zielonych terenów w Krakowie.

Bądź pewna, że Twoja sesja ciążowa spełni w 100% Twoje oczekiwania. Paniom, które przyjdą na konsultację daję GWARANCJĘ 100% ZADOWOLENIA z efektów oraz przebiegu sesji lub zwrot pieniędzy.

gwarancja 100% zadowolenia z sesji poprzedzonej konsultacją lub zwrot pieniędzy za sesję

Najlepszy moment na sesje ciążowe

Zależnie od Twojego samopoczucia, najlepszym momentem będzie ten, w którym widać Twój brzuszek, a nadal jesteś w stanie trochę się poruszać. Każda z nas inaczej przechodzi ciążę, więc decyzja należy do Ciebie. Warto umówić się na sesję między 7 a 9 miesiącem ciąży.

Sukienki do sesji ciążowych

Udostępniam nieodpłatnie suknie do sesji ciążowych niezależnie od wybranego pakietu sesji. Ile stylizacji jesteśmy w stanie użyć podczas jednej sesji zdjęciowej? Panie wybierają zazwyczaj cztery kreacje. Nie martw się o rozmiar, są to uniwersalne suknie z miejscem na ciążowy brzuszek.

Kliknij w obrazek po prawej, żeby zobaczyć aktualny katalog sukienek i wybrać swoje ulubione kreacje.

Katalog: sukienki do sesji ciążowych

katalog sukienek do sesji ciążowych

Sprawdź cennik, zarezerwuj swoją sesję

Rodzina

Na sesję ciążową koniecznie zabierz ze sobą partnera i starsze dzieci. Studio jest przyjazne również zwierzętom.

Studio fotograficzne

Studio Sesję brzuszkową możemy wykonać w naszym studio na ul. Osiedle Teatralne 24 w Krakowie. Znajdziesz w nim kartonowe tła fotograficzne oraz pomieszczenie „apartament” dla wyjątkowo różnorodnych zdjęć.

Plener

Jeśli wolisz domowe zdjęcia, chętnie do Ciebie przyjadę, a gdy masz ochotę na sesję w naturalnym środowisku, wśród zieleni – dobierzemy wspólnie najlepsze miejsce.

Zarezerwuj termin swojej sesji