Brzuszkowa sesja zdjęciowa u Magdy i Wasyla

Magdę poznałam kilka lat temu przy okazji zlecenia dla producenta fartuszków medycznych. Współpraca z tak sympatyczną modelką nie mogła się nie udać wtedy, a tym bardziej teraz, po latach zdobywania doświadczeń. Czas leci, a wraz z nim wszystko się zmienia, ewoluuje. Kiedy zobaczyłam, że Magda zostanie mamą, zaproponowałam brzuszkową sesję zdjęciową, zebrałyśmy ekipę: makijaż wykonała Agnieszka Łakomiec, a fryzurę Kateryna Pasko i przystąpiliśmy do dzieła. Miło było ponownie się spotkać i stworzyć coś zupełnie innego.

Sesja brzuszkowa Magdy i Wasyla różni się od tych, które zazwyczaj widzicie w moim portfolio. Po pierwsze, wyszłam ze studia zwanego moją jamą, he he :D, a po drugie fotografowałam w świetle dziennym bez ani jednego błyśnięcia. Urządzone z klasą mieszkanie, to świetna lokacja do sesji zdjęciowej, lekka modyfikacja kolorów w postprodukcji wystarczyła, by uzyskać satysfakcjonujące ujęcia.

domowa sesja brzuszkowa lifestyle na łóżku domowa sesja brzuszkowa lifestyle na łóżku zdjęcie z sesji brzuszkowej przyszłych rodziców lifestylowa sesja brzuszkowa w Krakowie