Zaprzyjaźnione firmy: studio nagrań

Idąc z duchem czasu wraz z rozwojem Chaberkowego brandu studia fotograficznego, które współtworzy wizerunek naszych klientów w internecie, postanowiliśmy przedstawić szerszemu gronu wszystkich naszych biznesowych przyjaciół. Nie od dziś wiadomo, że w grupie siła, a właściciele małych biznesów muszą się wspierać w tych trudnych dla mikroprzedsiębiorców czasach. Dziś przedstawię Wam Studio Nagrań, z którego właścicielami znamy się i lubimy od wielu lat.

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym właściwie jest profesjonalne studio nagrań: tak jak w studiu fotograficznym czy filmowym skupiamy się na powstającym obrazie, tak w studiu nagraniowym nasi znajomi i ich klienci obierają sobie za cel powstanie możliwie najlepszego materiału audio.  Jest to miejsce, w którym artyści, producenci muzyczni, lektorzy oraz inżynierowie dźwięku współpracują, by uzyskać wysokiej jakości nagrania dźwiękowe. Usługi takie są niezbędne dla wszystkich osób produkujących podcasty, audiobooki, reklamy radiowe czy charakterystyczne dźwięki do filmów i gier.

W PROSONICA Studio odbywają się głównie nagrania lektorskie, a tym co wyróżnia to konkretne studio spośród innych w Krakowie jest szeroka lista współpracujących z nim osób czytających dla Was teksty. Są to zarówno Polacy, jak i rodzimi obywatele innych krajów mieszkający w naszym mieście. Stąd też możliwość wyboru głosów angielskich, niemieckich, ukraińskich, rosyjskich ale też i  tych mniej popularnych takich jak węgierski czy hebrajski. W zakładce baza lektorów możesz usłyszeć i sam wybrać ulubiony głos spośród dziesiątek dostępnych próbek audio.

Czy mogę poświadczyć za rzetelność i jakoś wykonywanych usług w PROSONICA Studio? Zdecydowanie tak. Jeśli chcesz nagrać powitanie telefoniczne dla swojej firmy, profesjonalny dubbing do reklamy na social media lub sprawdzić swoje siły jako wokalista i dostać zaśpiewane zgrane ścieżki na pendrive, polecam Ci to miejsce.