Sesja ciążowa: studio, plener czy domowy lifestyle?

zdjęcia ciążowe w domu

Postanowione. Zdecydowałaś się na to, by pozować do brzuszkowej sesji ciążowej, brawo. Teraz czas na to, byśmy wspólnie wybrali, w jakim stylu będzie efekt naszej współpracy. Jak zapewne zauważyłaś, mamy do wyboru wiele opcji, a każdy może skorzystać z takiej, która podoba się najbardziej.

Sesja ciążowa lifestyle w twoim domu

Taka sesja zdjęciowa to idealne rozwiązanie dla przyszłych rodziców, którzy dobrze czują się u siebie i chcą mieć bardzo naturalne fotografie. Sesja lifestyle jest wykonywana w stylu reportażowym. Pozowanie ograniczamy do minimum, a ja jako fotograf staram się bardziej prowokować naturalne scenki z życia niż Was dokładnie ustawiać. Takie fotografie z pewnością docenicie za kilka lat, gdy wasze życie ulegnie licznym zmianom w naturalnym toku rozwoju dziecka i waszej relacji.

Zostawcie wasze meble dokładnie tam, gdzie one są, zadbajcie jedynie o porządek, dobrą atmosferę miedzy wami. Nie będziemy używać do tej sesji sukni ciążowych z mojego studia, gdyż one po prostu nie pasują. Może masz fajny szlafrok do zdjęć na łóżku? Ubierzcie się naturalnie z uwzględnieniem kolorów wystroju wnętrza w waszym pokoju.

sesja brzuszkowa lifestyle sesja brzuszkowa lifestyle kraków

Sesję lifestyle możemy zainscenizować również w studio, poinformuj mnie wcześniej, bym rozstawiła „studyjne łóżko”.

Plenerowa sesja ciążowa w Krakowie

Jeśli pogoda dopisuje, spotkajmy się na sesję brzuszkową w plenerze. Zabiorę ze sobą kilka sukienek – porozmawiajmy telefonicznie o tym, jakie podobają Ci się najbardziej. Lokacji w Krakowie jest całkiem sporo od tych bardzo miejskich: poprzez ciepłe kolorystycznie uliczki wokół Rynku Głównego, zielone lub mieniące się jesiennymi barwami parki, a nawet lazurowe wody Zakrzówka. Może macie piękny ogród przed waszym domem lub ulubione miejsce na wspólne spacery? Koniecznie podeślijcie mi zdjęcia, bym mogła przygotować sprzęt pod najlepsze dla was kadry. Pamiętajcie, że najważniejsze będą wasze emocje, a „wasze romantyczne miejsce” jest dla nich najlepszym tłem.

ciążowa plenerowa sesja zdjęciowa w górach

Sesja ciążowa w studiu fotograficznym

Są takie fotografie, których nie da się wykonać nigdzie indziej niż w studio. Jednolite gładkie tło i perfekcyjne oświetlenie o każdej porze to cechy posiadane przez zdjęcia studyjne. Kolejnym plusem jest pełen wybór garderoby – wszystkie suknie ciążowe przechowuję w jednym w studiu, zawsze mamy je pod ręką i można wybrać dla siebie coś na miejscu.

Kreatywna sesja ciążowa

Chcecie sesji brzuszkowej z „efektem wow”, zupełnie inną niż wszyscy? Spotkajmy się na żywo i omówmy to, co kryje się pod tym pojęciem dla każdego z uczestników sesji. Zobaczmy, co możemy razem zrobić i omówmy wszelkie aspekty współpracy. Może wybierzemy wspólnie ciekawe wnętrze na sesję lub miejsce za Krakowem?