Sesja ciążowa na huśtawce 2021/2022

zdjęcie z sesji ciążowej w scenerii z huśtawką ozdobioną kwiatami w beżowej tonacji

Przedstawiamy Wam efekty ciążowej sesji fotograficznej, czyli piękne zdjęcia z brzuszkiem, tym razem wykonane w nietypowej scenerii. Studio zostało przystrojone huśtawką, na której zawieszone zostały girlandy kwiatowe w kolorach beżowym i herbacianym. Przyszłej mamie bardzo podobała się ta stylizacja i już w rozmowie telefonicznej zamówiła taki wystrój wnętrza, by wykorzystać go do stworzenia pamiątki ciąży. W tle umieszczone zostały „cegiełki” w tonacji zbliżonej do girland.

Skorzystałyśmy również z techniki „okna studyjnego”, jak to kiedyś nazwał któryś z fotografów sprzedających. Po prostu fotograf skierował miękkie, rozproszone światło błyskowe nie tylko na modelkę, ale również i przez przygotowaną zasłonę. Gdyby ktoś z fotografów dalej nie wiedział, jak uzyskać taki efekt, mogę przeprowadzić odpowiednie praktyczne szkolenie na żywo w Krakowie.

zdjęcie z sesji ciążowej w scenerii z huśtawką ozdobioną kwiatami w beżowej tonacjizdjęcie kobiety w ciąży stojącej przy huśtawce ozdobionej beżowymi kwiatamisesja ciążowa z mężem przy huśtawce ozdobionej kwiatamizdjęcie z ciążowej sesji fotograficznej na tle huśtawki z kwiatami i studyjnego oknasesja zdjęciowa na huśtawce z kwiatami