Fotoalbum eko

W dzisiejszych czasach prym wiedzie fotografia cyfrowa, niektórzy z Was, nie drukują nawet swoich fotografii. Jednak istnieje grupa osób, które zbierają pamiątki pod postacią fotoksiążek, albumów z wklejonymi zdjęciami lub albumów drukowanych.

Często pytacie o formę przekazywania zdjęć, w podstawowych pakietach, które widzicie na mojej stronie internetowej, otrzymujecie fotografie w formie cyfrowej oraz odbitki 13×18 cm lub 15x23cm. Istnieje też możliwość zakupu zaprojektowanego przeze mnie albumu fotograficznego, który chciałabym Wam teraz pokazać.

Do wyboru, w zależności od Waszych potrzeb, mamy albumy eko z 3, 5 i 10 rozkładówkami (czyli kartami, które mieszczą dwie strony po swojej prawej i dwie strony po swojej lewej) + okładka. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć tą najmniejszą wersję z 3 rozkładówkami i taką samą okładką, czyli w sumie 8 stronicową wielkości 20x20cm.

 

Co wyróżnia albumy eko?

Przede wszystkim dobra cena oraz to, że okładka wykonana jest z dokładnie tego samego, grubego papieru, co wnętrze fotoalbumu. Zobaczcie sami.