Sesja brzuszkowa Karoliny i Darka

pamiątkowa sesja zdjęciowa z ciążowym brzuszkiem - przyszła mama blondynka w pięknej sukni stoi przy kominku

Na sesji ciążowej Karoliny i Darka postanowiłam spontanicznie zmienić tło. Zamiast minimalistycznych stylizacji, podczas makijażu wykonywanego przez makijażystkę, poprzestawiałam trochę gratów w studiu. Kominek z apartamentu wylądował na mojej ulubionej ściance, użytek zrobiłam też z wyprasowanych Ikeowskich zasłon i wcześniej zainstalowanej w suficie szyny, po prawej stronie scenki ustawiłam duże lustro, również z apartamentu. Całość scenki byłaby niepełna bez dodatku chociaż jednego koloru: wybrałam różowy ze względów praktycznych. Karolina wybrała z garderoby studia piękną sukienkę z cekinami i tiulem, a potem przebrała się w swoją równie zjawiskową, szarą kreację. W obu wyglądała nieziemsko, jak z resztą sami możecie zobaczyć poniżej.

W drugiej części sesji wykonałam czarno białe, klasyczne ujęcia. To ponadczasowe zdjęcia, które będą stanowić świetną pamiątkę pomimo zmieniającej się mody.

Myślę, że sesja brzuszkowa Karoliny i Darka wyszła całkiem sympatycznie. Skorzystanie z uroków zbudowanej przeze mnie scenki dodało ich zdjęciom wyjątkowości i autentyczności. Co myślicie?

Trafiłaś na tę stronę, bo szukasz sesji ciążowej w Krakowie? Zapraszam do skorzystania z moich usług fotograficznych, wszystkie potrzebne informacje odnajdziesz pod linkiem, możemy również porozmawiać o Twoich zdjęciowych potrzebach telefonicznie bądź na żywo w studiu fotograficznym.

pamiątkowa sesja zdjęciowa z ciążowym brzuszkiem - przyszła mama blondynka w pięknej sukni stoi przy kominku

pamiątkowa sesja zdjęciowa z ciążowym brzuszkiem - blondynka w widocznej ciąży huśta sie na huśtawce w pomieszczeniu na tle rozwianych przez wiatr firan