Sesje Brzuszkowe

Dlaczego warto wykonać sesję brzuszkową?

Profesjonalnie utrwalisz wyjątkowy czas oczekiwania na dziecko

Udostępniamy suknie ciążowe, które podkreślą brzuszek

Ta niecodzienna pamiątka wzbudzi zachwyt Twój i Twoich bliskich

Sesje brzuszkowe

Zadzwoń i umów się na sesję 731 612 216

Jak wygląda sesja brzuszkowa?

Doświadczenie zdobyte przy przeprowadzeniu ponad stu takich sesji zdjęciowych pozwala nam sprawnie i w przyjemnej atmosferze wykonać Twoje fotografie. Jeśli nie chcesz, nie musisz niemal w ogóle się przygotowywać, w studia będzie na Ciebie czekać: makijażystka, fryzjerka, suknie gotowe do sesji i oczywiście fotograf z doświadczeniem oraz głową pełną pomysłów.

Możemy również umówić się na sesję w Twoim domu – lifestylową, w której uchwycę Was w ciągu codziennych czynności lub w plenerze na tle zielonych terenów w Krakowie.

Najlepszy moment na sesje ciążowe

Zależnie od Twojego samopoczucia, najlepszym momentem będzie ten, w którym widać Twój brzuszek, a nadal jesteś w stanie trochę się poruszać. Każda z nas inaczej przechodzi ciążę, więc decyzja należy do Ciebie. Możesz umówić się na sesję między 7 a 9 miesiącem ciąży.

Rodzina

Na sesję z brzuszkiem koniecznie zabierz ze sobą partnera i starsze dzieci.

Studio fotograficzne

Studio Sesję brzuszkową możemy wykonać w naszym studio na ul. Osiedle Teatralne 24 w Krakowie.

Plener

Jeśli wolisz domowe zdjęcia, chętnie do Ciebie przyjadę, a gdy masz ochotę na sesję w naturalnym środowisku, wśród zieleni – dobierzemy wspólnie najlepsze miejsce.

 • Sesja profi
 • 450zł
 • Sesja zdjęciowa w studio lub plenerze, czas trwania około 1,5h
 • 10 fotografii w formie cyfrowej i te same 10 fotografii w formie papierowej
 • Pomoc w pozowaniu, udział taty i starszego rodzeństwa
 • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt
 • Sesja z makijażem i fryzurą
 • 600zł
 • Sesja zdjęciowa w studio lub w plenerze, czas trwania 1,5 h
 • 10 fotografii w formie cyfrowej i te same 10 fotografii w formie papierowej
 • Fryzura i makijaż
 • Pomoc w pozowaniu, udział taty i starszego rodzeństwa
 • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt
 • Sesja ciążowa z makijażem i fryzurą + noworodkowa + album
 • 1200zł
 • Sesja zdjęciowa w studio lub w plenerze z makijażem i fryzurą + sesja noworodkowa
 • 10+10 fotografii w formie cyfrowej + fotoalbum
 • Fotoalbum w skórzanej oprawie 10 rozkładówek gramatura 800
 • Pomoc w pozowaniu, udział taty i starszego rodzeństwa
 • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt

Opinie

Bardzo miła i profesjonalna fotograf, z przyjaznym podejściem. Cała rodzina jest zachwycona zdjęciami.

Monika

Babcie upominają się o dodatkowe odbitki do ramek – jesteśmy bardzo zadowoleni

Bartek

Karolina ma super podejście nawet do bardzo topornych modeli 🙂 Polecam serdecznie i na pewno jeszcze kiedyś sama skorzystam 🙂

Klaudia

Sesja ciążowa w Chaberek Foto

Jak wygląda sesja brzuszkowa?

Utrwalenie radosnego czasu oczekiwania na dziecko, na zdjęciach wysokiej jakości jest świetną pamiątką na długie lata. Z tak przygotowanych fotografii możemy zrobić dla Ciebie różnego rodzaju produkty fizyczne takie, jak na przykład duże fotoobrazy, kalendarze czy albumy, a nawet odbitki fotograficzne o wymiarach 40 cm po dłuższym boku. W przeciwieństwie do zdjęć z telefonu, im większe wymiary, tym lepiej będą wyglądać profesjonalne zdjęcia.
Sesja ciążowa może odbyć sie w Twoim domu, jeśli oczekujesz naturalnego efektu i lifestylowo-reportażowego typu ujęć, w studio, gdy stawiasz na elegancję lub w plenerze, kiedy interesuje Cię coś pomiędzy tymi stylami fotografii.

Do Twojej dyspozycji pozostawiamy też decyzję, czy makijaż i fryzurę do sesji brzuszkowej przygotujesz sama, czy oddasz się w ręce profesjonalnych wizażystek, które współpracują z nami od lat. Dodatkowo, mamy prawdopodobnie największy wybór sukienek pasujących na kobiety w ciąży w Krakowie, nie musisz inwestować we własne stroje.

Ponadto należy zwrócić uwagę na ogromne doświadczenie fotografa w tym specjalnym rodzaju zdjęć oraz braku nacisków na publikację powstałych fotografii na tej stronie internetowej czy w mediach społecznościowych, choć każda taka opcja jest dla artysty niezwykle ważna. To są właśnie powody, dla których warto wykonać zdjęcia ciążowe w Chaberek Foto.

Twoje fotografie

Koniecznie daj znać, jaki rodzaj zdjęć podoba Ci się najbardziej. Dzięki studiu fotograficznemu na wyłączność możemy stworzyć najpiękniejsze pamiątki specjalnie dla Was i Waszego dziecka. Skorzystajmy z przygotowanych przeze mnie aranżacji lub zdecyduj się na minimalistyczną sesję zdjęciową na czarnym i białym tle.

Do dyspozycji macie scenkę widoczną na fotografiach po prawej stronie, z kominkiem, lustrem i zasłonami, klasyczne tła fotograficzne oraz pokój z łóżkiem stylizowany na apartament. To wszystko znajdziesz w jednym miejscu, gotowe do Twojej sesji ciążowej. Najprawdopodobniej to jedyne takie miejsce w Krakowie, gdzie podczas jednego spotkania, mogę wykonać dla Ciebie tak różnorodne ujęcia.

pamiątkowa sesja zdjęciowa z ciążowym brzuszkiem - przyszła mama blondynka w pięknej sukni stoi przy kominku

Zapraszamy do kontaktu